facebook_pixel

İade Prosedürü

Siparişinizin size ulaştığı günden itibaren 14 gün içerisinde ürün iadesi gerçekleştirebilirsiniz. İade etmek istediğiniz ürün/ürünler ile birlikte iade formunu eksiksiz doldurarak Aras Kargo veya PTT Kargo ile aşağıda belirtilen adresimize gönderebilirsiniz.

İade adresimiz: Gazi Osman Paşa Bulvarı No:58/401, Çankaya, İzmir

İade talebiyle gönderdiğiniz ürünlerin kargo masrafları firmamıza aittir. İade etmek istediğiniz ürün/ürünler ile birlikte faturanızda bulunan iade formunu eksiksiz doldurarak Aras Kargo veya PTT Kargo ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

İadenizi gönderdikten sonra, gerekli olması halinde sizden gönderi kodunuz talep edilebilir. Sorun yaşamamanız adına, gönderi kodunuzu lütfen saklayınız.

Faturanızı kaybettiyseniz info@aliciacosmetica.com adresine e-mail göndererek veya canlı yardıma bağlanarak yardım talep edebilirsiniz.

Ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra kartınıza iade işlemi gerçekleştirilir. Bankanıza bağlı olarak, iadenizi kartınızda görmeniz, bir kaç gün sürebilir. İadeniz, ödemenizi gerçekleştirdiğiniz şekilde yapılacaktır.