facebook_pixel

Sıkça Sorulan Sorular

Merak ettiğiniz her şeyi aşağıda bulabilirsiniz.

Ziyaretçilerimizin kişisel bilgilerinin güvenliği bizim için çok önemlidir. aliciacosmetica.com, kişisel verilerin toplanması ve saklanması konusunda en üst düzey güvenlik önlemlerini kullanmaktadır. Tüm şifreler 256-bit şifreleme teknikleri ile işlenir ve ödemeler 3D secure ödeme methoduyla gerçekleştirilir.

Üyelik zorunluluğu yoktur. Siparişlerinizde ürün değişikliği yapmak veya bilgi almak için iletişim formumuzdan ve telefonlarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

aliciacosmetica.com’a üye olurken bildireceğiniz e-posta adresine belirli periyotlarla sitedeki yenilikler konusunda bilgilendirme e-postası gönderilmektedir.

Evet, akıllı ve mobil cihazlardan veya tabletinizden aliciacosmetica.com’a erişebilirsiniz.

Satın almak istediğiniz ürünü/ürünleri sepetinize ekledikten sonra ödeme sayfasına gidip fatura bilgilerini giriniz. Ödeme sayfasındaki size uygun olan ödeme şeklini seçiniz. “Mesafeli Satış Sözlemesi”ni kabul ettikten sonra siparişinizi onaylayınız.

Sipariş sürecindeki alışveriş haklarınızı koruması için önemlidir. SATICI’nın, ALICI’ya satışını yaptığı, nitelikleri ve satış fiyatı belirtilen ürünün satışı ve teslimi ile ilgili olarak 4077 sayılı Tüketicilerin Korunması Hakkındaki Kanun: Mesafeli Sözleşmeleri Uygulama Esas ve Usulleri Hakkında Yönetmelik hükümleri gereğince tarafların hak ve yükümlülüklerini kapsamaktadır.

1 – aliciacosmetica.com üzerinden bütün kredi kartlarını (VISA, Mastercard, Maestro, Discover, American Express) kullanarak PayU aracılığı ile güvenle ödeme yapabilirsiniz.
2 – Banka Havalesi / EFT yöntemi ile belirtilen hesaplarımıza ödeme yapabilirsiniz.
3 – Kapıda ödeme seçeneği ile teslimat anında ödemenizi yapabilirsiniz.

aliciacosmetica.com kargo gönderimlerinde anlaşmalı kargo firmaları ile çalışmaktadır. Siparişilerinize ait kargolar sözleşmeli firmalar aracılığı ile belirttiğiniz adrese teslim edilir.

Evet. aliciacosmetica.com yurtdışına gönderi yapmaktadır. Yurtdışı alışverişlerde kargo bedelleri teslimat adresinin bulunduğu ülkeye göre farklılık göstermektedir. Kargo bedeli karşı ödemeli olarak tahsil edilir. Bulunduğunuz ülkenin gümrük yasasına bağlı olarak gümrük vergisi ve ek masraflar tarafınızdan karşılanmaktadır. Yurtdışı gönderimle ilgili daha detaylı bilgiyi iletişim formumuz üzerinden alabilirsiniz. Yurtdışı adresinize verdiğiniz siparişlerinizde yer alan ürünü/ürünleri, iade etmek istediğinizde, kargo ücreti, gümrük yasasına bağlı olarak gümrük vergisi ve ek masraflar tarafınıza (müşteriye) aittir.

Sipariş verilen ürün bulunduğunuz şehre bağlı olarak 1 ya da 5 iş günü içinde teslim edilmektedir. Pazar günleri kargo gönderimimiz bulunmamaktadır. Cumartesi, Pazar ve resmi tatillerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilebilmektedir. Yurtdışı siparişleriniz bulunduğunuz konuma göre 7-21 iş günü içinde teslim edilmektedir.

Siparişinizi teslim alırken kargo paketinde yırtılma, ezilme, ıslanma vb. bir sorun olup olmadığını mutlaka kontrol etmelisiniz. Kargo yetkilisi, kargo paketinde veya içeriğinde herhangi bir sorun olması durumunda size yardımcı olacaktır.

Kullanılmamış ve ambalajı zarar görmemiş olması şartıyla, siparişinizdeki ürünleri size ulaştığı günü takip eden 3 gün içinde iade edebilirsiniz. Ürünü iade süresi içerisinde tarafımıza göndermeniz halinde, gerekli kontroller yapılarak ürün/ürünlerin değişimi yapılacaktır. Ürün/ürünlerin stoklarında olmaması durumunda siparişiniz iptal edilerek para iadesi işlemi gerçekleştirilecektir. İade talebinde bulunmak istediğiniz durumlarda iletişim formumuzdan bize ulaşabilirsiniz. Yurtdışı siparişlerinizde firmamızdan kaynaklanan iade durumlarında kargo ücreti tarafımızdan karşılanmaktadır.

Siparişinizin iptali gerçekleştirildikten sonra ürün elimize ulaştığında incelenir, uygun görülen durumlarda bedel iadesi için bankanıza talimat verilmektedir. Bankanıza bağlı olarak talimatı takip eden 1-7 iş günü içinde ürün bedeli hesabınıza/kredi kartınıza aktarılmaktadır. Tüm bu süreçle ilgili iletişim formundan bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.